Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Gasztroenterológia
08.00 - 12.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela

18.00 - 19.20
Dr. Szekely Eva
Belgyógyászat
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

12.15 - 15.00
Dr. Costea Ioana
BelgyógyászatProgram zilnic - pe baza de programari
Nefrológia
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NefrológiaPe baza de programari telefonice
Ultrahang
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
Fülorrgégészet
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana

18.00 - 19.45
Dr. Csiszer Iren
FülorrgégészetPogramare telefonica
Pneumológia
09.10 - 09.50
Dr. Moga Erika Andreea
Nőgyógyászat
09.45 - 13.30
Dr. Buda Amalia Gina

15.00 - 17.00
Dr. Muntean Mihai

17.00 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
Doppler vascular
10.30 - 12.00
Dr. Demeter Timea
Táplálkozás és dietetika
12.00 - 15.00
Florina Daniela Ruta
Reumatológia
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
Endokrinológia
13.30 - 16.00
Prof. Univ. Dr. Pascanu Ionela
Gyerekgyógyászat
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
Általános sebészet
14.00 - 16.00
Dr. Butiurca Sandor

15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

16.00 - 17.30
Dr. Bokor Endre
Általános sebészetProgramare telefonica
Allergológia
14.00 - 16.00
Dr. Ureche Corina
Urológia
15.00 - 16.15
Dr. Muntoi Ioan Dorian
Plasztikai sebészet
16.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Plasztikai sebészetProgramari telefonice
Neurológia
17.00 - 18.20
Dr. Tohanean Nicoleta
Dermatológia
17.15 - 19.15
Dr. Maier Dalila Anamaria
Idegsebészet
17.30 - 18.30
Dr. Gherman Bogdan
Általános sebészet
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre

15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Általános sebészetProgramare telefonica
Szemészet
08.30 - 09.30
Dr. Popa Camelia
Nőgyógyászat
10.00 - 15.00
Dr. Ghizdavat Alexandru

15.00 - 19.15
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Reumatológia
10.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
Pneumológia
10.50 - 11.50
Dr. Moga Erika Andreea
Ortopédia - Traumatológia
11.00 - 11.30
Dr. Ivanescu Adrian
Fülorrgégészet
11.00 - 13.30
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana

16.00 - 18.00
Dr. Duca Diana
Neurológia
12.00 - 14.00
Dr. Tohanean Nicoleta

16.00 - 19.00
conf. univ. dr. Stoian Adina
Ultrahang
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea

14.00 - 14.40
Dr. Graur Catalina
Gasztroenterológia
13.30 - 15.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela
Gyerekgyógyászat
14.00 - 15.00
Dr. Voicu Sanda

14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Pszihiátria
14.15 - 18.45
Dr. Nistor Claudia Andreea
Kardiológia
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
Nefrológia
15.30 - 18.00
Dr. Hosu Ioan
Urológia
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Ultrahang
08.00 - 09.30
Dr. Nemes Liliana

10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
Szemészet
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Fülorrgégészet
08.00 - 14.30
Dr. Duca Diana

15.30 - 17.30
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana
Pneumológia
09.30 - 11.00
Dr. Dunca Adriana

10.00 - 11.00
Dr. Moga Erika Andreea
Ortopédia - Traumatológia
10.00 - 12.00
Dr. Solyom Arpad
Doppler vascular
10.00 - 12.00
Dr. Demeter Timea
Nőgyógyászat
10.00 - 13.00
Dr. Ghizdavat Alexandru

16.00 - 18.20
Dr. Crisan Radu

18.30 - 21.00
Dr. Mircea Oana
Gasztroenterológia
12.00 - 14.45
Dr. Avram Anicuța-Ionela
Gyerekgyógyászat
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Reumatológia
14.00 - 16.00
Dr. Valcelean Luminita
Kardiológia
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
Általános sebészet
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

17.00 - 19.00
Dr. Serac Gabriel
Gyermeksebészet
15.30 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru
Belgyógyászat
15.30 - 17.30
Dr. Costea Ioana
09.00 - 10.00
Ultrahang
09.00 - 10.40
Dr. Pintea Adriana
Fülorrgégészet
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana
Nőgyógyászat
09.15 - 12.15
Dr. Buda Amalia Gina

16.00 - 19.00
Dr. Buda Amalia Gina
Reumatológia
09.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
Pneumológia
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Neurológia
13.00 - 15.00
Dr. Balaianu Mihaela
Kardiológia
13.00 - 15.30
Dr. Scripa Ernestina
Gyerekgyógyászat
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
Doppler vascular
15.00 - 17.00
Dr. Russu Eliza
Általános sebészet
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Plasztikai sebészet
15.40 - 17.00
Dr. Dorobantu Dorin
Urológia
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Nőgyógyászat
11.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina

15.30 - 17.45
Dr. Ghizdavat Alexandru

17.15 - 20.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Fülorrgégészet
11.00 - 15.30
Dr. Duca Diana

16.00 - 18.00
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana
Pneumológia
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Doppler vascular
12.00 - 14.00
Dr. Demeter Timea
Kardiológia
13.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
Ortopédia - Traumatológia
13.00 - 16.00
Dr. Trambitas Cristian
Gasztroenterológia
14.00 - 16.00
Dr. Ciorba Marius
Gyerekgyógyászat
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria

15.00 - 17.00
Dr. Man Lidia
Endokrinológia
14.00 - 17.00
Dr. Gliga Florina
Általános sebészet
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Urológia
17.00 - 18.30
Dr. Catarig Cristian
Plasztikai sebészet
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Nefrológia
17.30 - 19.00
Dr. Gliga Mirela
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
15.00 - 16.00
Plasztikai sebészet
15.40 - 17.00
Dr. Dorobantu Dorin
16.00 - 17.00
Plasztikai sebészet
16.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Plasztikai sebészetProgramari telefonice
17.00 - 18.00
Plasztikai sebészet
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
14.00 - 15.00
Gyerekgyógyászat
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
Gyerekgyógyászat
14.00 - 15.00
Dr. Voicu Sanda

14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Gyerekgyógyászat
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria

15.00 - 17.00
Dr. Man Lidia
Gyerekgyógyászat
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Gyerekgyógyászat
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Ultrahang
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
Ultrahang
08.00 - 09.30
Dr. Nemes Liliana
09.00 - 10.00
Ultrahang
09.00 - 10.40
Dr. Pintea Adriana
10.00 - 11.00
Ultrahang
10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ultrahang
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea

14.00 - 14.40
Dr. Graur Catalina
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Nőgyógyászat
09.45 - 13.30
Dr. Buda Amalia Gina
Nőgyógyászat
09.15 - 12.15
Dr. Buda Amalia Gina
10.00 - 11.00
Nőgyógyászat
10.00 - 15.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
Nőgyógyászat
10.00 - 13.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
11.00 - 12.00
Nőgyógyászat
11.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Nőgyógyászat
15.00 - 17.00
Dr. Muntean Mihai
Nőgyógyászat
15.00 - 19.15
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Nőgyógyászat
15.30 - 17.45
Dr. Ghizdavat Alexandru

17.15 - 20.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
16.00 - 17.00
Nőgyógyászat
16.00 - 18.20
Dr. Crisan Radu

18.30 - 21.00
Dr. Mircea Oana
Nőgyógyászat
16.00 - 19.00
Dr. Buda Amalia Gina
17.00 - 18.00
Nőgyógyászat
17.00 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
10.00 - 11.00
Ortopédia - Traumatológia
10.00 - 12.00
Dr. Solyom Arpad
11.00 - 12.00
Ortopédia - Traumatológia
11.00 - 11.30
Dr. Ivanescu Adrian
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ortopédia - Traumatológia
13.00 - 16.00
Dr. Trambitas Cristian
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
13.00 - 14.00
Kardiológia
13.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
Kardiológia
13.00 - 15.30
Dr. Scripa Ernestina
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Kardiológia
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
Kardiológia
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Szemészet
08.30 - 09.30
Dr. Popa Camelia
Szemészet
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
09.00 - 10.00

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
14.00 - 15.00
Allergológia
14.00 - 16.00
Dr. Ureche Corina
15.00 - 16.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Gasztroenterológia
08.00 - 12.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Gasztroenterológia
12.00 - 14.45
Dr. Avram Anicuța-Ionela
13.00 - 14.00
Gasztroenterológia
13.30 - 15.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela
14.00 - 15.00
Gasztroenterológia
14.00 - 16.00
Dr. Ciorba Marius
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Gasztroenterológia
18.00 - 19.20
Dr. Szekely Eva
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Belgyógyászat
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

12.15 - 15.00
Dr. Costea Ioana
BelgyógyászatProgram zilnic - pe baza de programari
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Belgyógyászat
15.30 - 17.30
Dr. Costea Ioana
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
17.00 - 18.00
Idegsebészet
17.30 - 18.30
Dr. Gherman Bogdan
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
10.00 - 11.00
Doppler vascular
10.30 - 12.00
Dr. Demeter Timea
Doppler vascular
10.00 - 12.00
Dr. Demeter Timea
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Doppler vascular
12.00 - 14.00
Dr. Demeter Timea
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Doppler vascular
15.00 - 17.00
Dr. Russu Eliza
16.00 - 17.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
12.00 - 13.00
Táplálkozás és dietetika
12.00 - 15.00
Florina Daniela Ruta
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Fülorrgégészet
08.00 - 14.30
Dr. Duca Diana
09.00 - 10.00
Fülorrgégészet
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana
Fülorrgégészet
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Fülorrgégészet
11.00 - 13.30
Dr. Duca Diana
Fülorrgégészet
11.00 - 15.30
Dr. Duca Diana
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Fülorrgégészet
14.00 - 16.00
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana
Fülorrgégészet
14.00 - 16.00
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana
Fülorrgégészet
14.00 - 16.00
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana
15.00 - 16.00
Fülorrgégészet
15.30 - 17.30
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana
16.00 - 17.00
Fülorrgégészet
16.00 - 18.00
Dr. Duca Diana
Fülorrgégészet
16.00 - 18.00
Sef Lucrari Dr. Neagos Adriana
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Fülorrgégészet
18.00 - 19.45
Dr. Csiszer Iren
FülorrgégészetPogramare telefonica
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Pneumológia
09.10 - 09.50
Dr. Moga Erika Andreea
Pneumológia
09.30 - 11.00
Dr. Dunca Adriana

10.00 - 11.00
Dr. Moga Erika Andreea
10.00 - 11.00
Pneumológia
10.50 - 11.50
Dr. Moga Erika Andreea
11.00 - 12.00
Pneumológia
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Pneumológia
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
15.00 - 16.00
Urológia
15.00 - 16.15
Dr. Muntoi Ioan Dorian
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Urológia
17.00 - 18.30
Dr. Catarig Cristian
18.00 - 19.00
Urológia
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Urológia
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
19.00 - 20.00

Luni

Marți

Miercuri

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Általános sebészet
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
Általános sebészetProgramare telefonica
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Általános sebészet
14.00 - 16.00
Dr. Butiurca Sandor

15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

16.00 - 17.30
Dr. Bokor Endre
Általános sebészetProgramare telefonica
15.00 - 16.00
Általános sebészet
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Általános sebészet
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Általános sebészet
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

17.00 - 19.00
Dr. Serac Gabriel
Általános sebészet
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
17.00 - 18.00
Dermatológia
17.15 - 19.15
Dr. Maier Dalila Anamaria
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
13.00 - 14.00
Endokrinológia
13.30 - 16.00
Prof. Univ. Dr. Pascanu Ionela
14.00 - 15.00
Endokrinológia
14.00 - 17.00
Dr. Gliga Florina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Nefrológia
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NefrológiaPe baza de programari telefonice
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Nefrológia
15.30 - 18.00
Dr. Hosu Ioan
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Nefrológia
17.30 - 19.00
Dr. Gliga Mirela
18.00 - 19.00

Luni

Marți

Miercuri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Marți

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
14.00 - 15.00
Pszihiátria
14.15 - 18.45
Dr. Nistor Claudia Andreea
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Reumatológia
09.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
10.00 - 11.00
Reumatológia
10.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Reumatológia
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
14.00 - 15.00
Reumatológia
14.00 - 16.00
Dr. Valcelean Luminita
15.00 - 16.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
12.00 - 13.00
Neurológia
12.00 - 14.00
Dr. Tohanean Nicoleta
13.00 - 14.00
Neurológia
13.00 - 15.00
Dr. Balaianu Mihaela
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Neurológia
16.00 - 19.00
conf. univ. dr. Stoian Adina
17.00 - 18.00
Neurológia
17.00 - 18.20
Dr. Tohanean Nicoleta
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
15.00 - 16.00
Gyermeksebészet
15.30 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru
16.00 - 17.00
Show Buttons
Hide Buttons