Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Gastroenterologie
08.00 - 12.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela

18.00 - 19.20
Dr. Szekely Eva
Medicina interna
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

12.15 - 15.00
Dr. Costea Ioana
Medicina internaProgram zilnic - pe baza de programari
Nefrologie
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NefrologiePe baza de programari telefonice
Ecografie
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
ORL
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana

18.00 - 19.45
Dr. Csiszer Iren
ORLPogramare telefonica
Pneumologie
09.10 - 09.50
Dr. Moga Erika Andreea
Ginecologie
09.45 - 13.30
Dr. Buda Amalia Gina

15.00 - 17.00
Dr. Muntean Mihai

17.00 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
Doppler vascular
10.30 - 12.00
Dr. Demeter Timea
Nutritie si dietetica
12.00 - 15.00
Florina Daniela Ruta
Reumatologie
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
Endocrinologie
13.30 - 16.00
Prof. Univ. Dr. Pascanu Ionela
Pediatrie
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
Chirurgie generala
14.00 - 16.00

15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

16.00 - 17.30
Dr. Bokor Endre
Chirurgie generalaProgramare telefonica
Alergologie
14.00 - 16.00
Dr. Ureche Corina
Urologie
15.00 - 16.15
Dr. Muntoi Ioan Dorian
Chirurgie estetica/plastica
16.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Chirurgie estetica/plasticaProgramari telefonice
Neurologie
17.00 - 18.20
Dr. Tohanean Nicoleta
Dermatologie
17.15 - 19.15
Dr. Maier Dalila Anamaria
Neurochirurgie
17.30 - 18.30
Dr. Gherman Bogdan
Chirurgie generala
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre

15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Chirurgie generalaProgramare telefonica
Oftalmologie
08.30 - 09.30
Dr. Popa Camelia
Ginecologie
10.00 - 15.00
Dr. Ghizdavat Alexandru

15.00 - 19.15
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Reumatologie
10.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
Pneumologie
10.50 - 11.50
Dr. Moga Erika Andreea
Ortopedie - Traumatologie
11.00 - 11.30
Dr. Ivanescu Adrian
ORL
11.00 - 13.30
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana

16.00 - 18.00
Dr. Duca Diana
Neurologie
12.00 - 14.00
Dr. Tohanean Nicoleta

16.00 - 19.00
conf. univ. dr. Stoian Adina
Ecografie
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea

14.00 - 14.40
Dr. Graur Catalina
Gastroenterologie
13.30 - 15.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela
Pediatrie
14.00 - 15.00
Dr. Voicu Sanda

14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Psihiatrie
14.15 - 18.45
Dr. Nistor Claudia Andreea
Cardiologie
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
Nefrologie
15.30 - 18.00
Dr. Hosu Ioan
Urologie
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Ecografie
08.00 - 09.30
Dr. Nemes Liliana

10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
ORL
08.00 - 14.30
Dr. Duca Diana

15.30 - 17.30
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana
Pneumologie
09.30 - 11.00
Dr. Dunca Adriana

10.00 - 11.00
Dr. Moga Erika Andreea
Ortopedie - Traumatologie
10.00 - 12.00
Dr. Solyom Arpad
Doppler vascular
10.00 - 12.00
Dr. Demeter Timea
Ginecologie
10.00 - 13.00
Dr. Ghizdavat Alexandru

16.00 - 18.20
Dr. Crisan Radu

18.30 - 21.00
Dr. Mircea Oana
Gastroenterologie
12.00 - 14.45
Dr. Avram Anicuța-Ionela
Pediatrie
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Reumatologie
14.00 - 16.00
Dr. Valcelean Luminita
Cardiologie
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
Chirurgie generala
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

17.00 - 19.00
Dr. Serac Gabriel
Chirurgie pediatrica
15.30 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru
Medicina interna
15.30 - 17.30
Dr. Costea Ioana
09.00 - 10.00
Ecografie
09.00 - 10.40
ORL
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana
Ginecologie
09.15 - 12.15
Dr. Buda Amalia Gina

16.00 - 19.00
Dr. Buda Amalia Gina
Reumatologie
09.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
Pneumologie
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Neurologie
13.00 - 15.00
Dr. Balaianu Mihaela
Cardiologie
13.00 - 15.30
Dr. Scripa Ernestina
Pediatrie
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
Doppler vascular
15.00 - 17.00
Dr. Russu Eliza
Chirurgie generala
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Chirurgie estetica/plastica
15.40 - 17.00
Dr. Dorobantu Dorin
Urologie
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Ginecologie
11.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina

15.30 - 17.45
Dr. Ghizdavat Alexandru

17.15 - 20.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
ORL
11.00 - 15.30
Dr. Duca Diana

16.00 - 18.00
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana
Pneumologie
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Doppler vascular
12.00 - 14.00
Dr. Demeter Timea
Cardiologie
13.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
Ortopedie - Traumatologie
13.00 - 16.00
Dr. Trambitas Cristian
Gastroenterologie
14.00 - 16.00
Dr. Ciorba Marius
Pediatrie
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria

15.00 - 17.00
Dr. Man Lidia
Endocrinologie
14.00 - 17.00
Dr. Gliga Florina
Chirurgie generala
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Urologie
17.00 - 18.30
Dr. Catarig Cristian
Chirurgie estetica/plastica
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Nefrologie
17.30 - 19.00
Dr. Gliga Mirela
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
15.00 - 16.00
Chirurgie estetica/plastica
15.40 - 17.00
Dr. Dorobantu Dorin
16.00 - 17.00
Chirurgie estetica/plastica
16.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Chirurgie estetica/plasticaProgramari telefonice
17.00 - 18.00
Chirurgie estetica/plastica
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
14.00 - 15.00
Pediatrie
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
Pediatrie
14.00 - 15.00
Dr. Voicu Sanda

14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Pediatrie
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria

15.00 - 17.00
Dr. Man Lidia
Pediatrie
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Pediatrie
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Ecografie
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
Ecografie
08.00 - 09.30
Dr. Nemes Liliana
09.00 - 10.00
Ecografie
09.00 - 10.40
10.00 - 11.00
Ecografie
10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ecografie
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea

14.00 - 14.40
Dr. Graur Catalina
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Ginecologie
09.45 - 13.30
Dr. Buda Amalia Gina
Ginecologie
09.15 - 12.15
Dr. Buda Amalia Gina
10.00 - 11.00
Ginecologie
10.00 - 15.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
Ginecologie
10.00 - 13.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
11.00 - 12.00
Ginecologie
11.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Ginecologie
15.00 - 17.00
Dr. Muntean Mihai
Ginecologie
15.00 - 19.15
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Ginecologie
15.30 - 17.45
Dr. Ghizdavat Alexandru

17.15 - 20.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
16.00 - 17.00
Ginecologie
16.00 - 18.20
Dr. Crisan Radu

18.30 - 21.00
Dr. Mircea Oana
Ginecologie
16.00 - 19.00
Dr. Buda Amalia Gina
17.00 - 18.00
Ginecologie
17.00 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
10.00 - 11.00
Ortopedie - Traumatologie
10.00 - 12.00
Dr. Solyom Arpad
11.00 - 12.00
Ortopedie - Traumatologie
11.00 - 11.30
Dr. Ivanescu Adrian
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ortopedie - Traumatologie
13.00 - 16.00
Dr. Trambitas Cristian
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
13.00 - 14.00
Cardiologie
13.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
Cardiologie
13.00 - 15.30
Dr. Scripa Ernestina
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Cardiologie
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
Cardiologie
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Oftalmologie
08.30 - 09.30
Dr. Popa Camelia
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
09.00 - 10.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
14.00 - 15.00
Alergologie
14.00 - 16.00
Dr. Ureche Corina
15.00 - 16.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Gastroenterologie
08.00 - 12.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Gastroenterologie
12.00 - 14.45
Dr. Avram Anicuța-Ionela
13.00 - 14.00
Gastroenterologie
13.30 - 15.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela
14.00 - 15.00
Gastroenterologie
14.00 - 16.00
Dr. Ciorba Marius
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Gastroenterologie
18.00 - 19.20
Dr. Szekely Eva
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Medicina interna
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

12.15 - 15.00
Dr. Costea Ioana
Medicina internaProgram zilnic - pe baza de programari
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Medicina interna
15.30 - 17.30
Dr. Costea Ioana
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
17.00 - 18.00
Neurochirurgie
17.30 - 18.30
Dr. Gherman Bogdan
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
10.00 - 11.00
Doppler vascular
10.30 - 12.00
Dr. Demeter Timea
Doppler vascular
10.00 - 12.00
Dr. Demeter Timea
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Doppler vascular
12.00 - 14.00
Dr. Demeter Timea
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Doppler vascular
15.00 - 17.00
Dr. Russu Eliza
16.00 - 17.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
12.00 - 13.00
Nutritie si dietetica
12.00 - 15.00
Florina Daniela Ruta
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
ORL
08.00 - 14.30
Dr. Duca Diana
09.00 - 10.00
ORL
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana
ORL
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
ORL
11.00 - 13.30
Dr. Duca Diana
ORL
11.00 - 15.30
Dr. Duca Diana
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
ORL
14.00 - 16.00
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana
ORL
14.00 - 16.00
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana
ORL
14.00 - 16.00
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana
15.00 - 16.00
ORL
15.30 - 17.30
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana
16.00 - 17.00
ORL
16.00 - 18.00
Dr. Duca Diana
ORL
16.00 - 18.00
Șef de lucrări Dr. Neagos Adriana
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
ORL
18.00 - 19.45
Dr. Csiszer Iren
ORLPogramare telefonica
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Pneumologie
09.10 - 09.50
Dr. Moga Erika Andreea
Pneumologie
09.30 - 11.00
Dr. Dunca Adriana

10.00 - 11.00
Dr. Moga Erika Andreea
10.00 - 11.00
Pneumologie
10.50 - 11.50
Dr. Moga Erika Andreea
11.00 - 12.00
Pneumologie
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Pneumologie
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
15.00 - 16.00
Urologie
15.00 - 16.15
Dr. Muntoi Ioan Dorian
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Urologie
17.00 - 18.30
Dr. Catarig Cristian
18.00 - 19.00
Urologie
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Urologie
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
19.00 - 20.00

Luni

Marți

Miercuri

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Chirurgie generala
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
Chirurgie generalaProgramare telefonica
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Chirurgie generala
14.00 - 16.00

15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

16.00 - 17.30
Dr. Bokor Endre
Chirurgie generalaProgramare telefonica
15.00 - 16.00
Chirurgie generala
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Chirurgie generala
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Chirurgie generala
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

17.00 - 19.00
Dr. Serac Gabriel
Chirurgie generala
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
17.00 - 18.00
Dermatologie
17.15 - 19.15
Dr. Maier Dalila Anamaria
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
13.00 - 14.00
Endocrinologie
13.30 - 16.00
Prof. Univ. Dr. Pascanu Ionela
14.00 - 15.00
Endocrinologie
14.00 - 17.00
Dr. Gliga Florina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Nefrologie
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NefrologiePe baza de programari telefonice
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Nefrologie
15.30 - 18.00
Dr. Hosu Ioan
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Nefrologie
17.30 - 19.00
Dr. Gliga Mirela
18.00 - 19.00

Luni

Marți

Miercuri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Marți

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
14.00 - 15.00
Psihiatrie
14.15 - 18.45
Dr. Nistor Claudia Andreea
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Reumatologie
09.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
10.00 - 11.00
Reumatologie
10.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Reumatologie
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
14.00 - 15.00
Reumatologie
14.00 - 16.00
Dr. Valcelean Luminita
15.00 - 16.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
12.00 - 13.00
Neurologie
12.00 - 14.00
Dr. Tohanean Nicoleta
13.00 - 14.00
Neurologie
13.00 - 15.00
Dr. Balaianu Mihaela
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Neurologie
16.00 - 19.00
conf. univ. dr. Stoian Adina
17.00 - 18.00
Neurologie
17.00 - 18.20
Dr. Tohanean Nicoleta
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
15.00 - 16.00
Chirurgie pediatrica
15.30 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru
16.00 - 17.00
Show Buttons
Hide Buttons