Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Gastroenterology
08.00 - 12.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela

18.00 - 19.20
Dr. Szekely Eva
Internal medicine
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

12.15 - 15.00
Dr. Costea Ioana
Internal medicineProgram zilnic - pe baza de programari
Nephrology
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NephrologyPe baza de programari telefonice
Ultrasound
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
Otorhinolaryngology
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Chief of works Dr. Neagos Adriana

18.00 - 19.45
Dr. Csiszer Iren
OtorhinolaryngologyPogramare telefonica
Pneumology
09.10 - 09.50
Dr. Moga Erika Andreea
Gynecology
09.45 - 13.30
Dr. Buda Amalia Gina

15.00 - 17.00
Dr. Muntean Mihai

17.00 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
Vascular Doppler
10.30 - 12.00
Dr. Demeter Timea
Nutrition and dietetics
12.00 - 15.00
Dietetician Florina Daniela Ruta
Reumatology
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
Endocrinology
13.30 - 16.00
Prof. Univ. Dr. Pascanu Ionela
Pediatrics
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
General surgery
14.00 - 16.00

15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

16.00 - 17.30
Dr. Bokor Endre
General surgeryProgramare telefonica
Allergology
14.00 - 16.00
Dr. Ureche Corina
Urology
15.00 - 16.15
Dr. Muntoi Ioan Dorian
Cosmetic / plastic surgery
16.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Cosmetic / plastic surgeryProgramari telefonice
Neurology
17.00 - 18.20
Dr. Tohanean Nicoleta
Dermatology
17.15 - 19.15
Dr. Maier Dalila Anamaria
Neurosurgery
17.30 - 18.30
Dr. Gherman Bogdan
General surgery
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre

15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
General surgeryProgramare telefonica
Ophthalmology
08.30 - 09.30
Dr. Popa Camelia
Gynecology
10.00 - 15.00
Dr. Ghizdavat Alexandru

15.00 - 19.15
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Reumatology
10.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
Pneumology
10.50 - 11.50
Dr. Moga Erika Andreea
Orthopedics - Traumatology
11.00 - 11.30
Dr. Ivanescu Adrian
Otorhinolaryngology
11.00 - 13.30
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Chief of works Dr. Neagos Adriana

16.00 - 18.00
Dr. Duca Diana
Neurology
12.00 - 14.00
Dr. Tohanean Nicoleta

16.00 - 19.00
conf. univ. dr. Stoian Adina
Ultrasound
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea

14.00 - 14.40
Dr. Graur Catalina
Gastroenterology
13.30 - 15.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela
Pediatrics
14.00 - 15.00
Dr. Voicu Sanda

14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Psychiatry
14.15 - 18.45
Dr. Nistor Claudia Andreea
Cardiology
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
Nephrology
15.30 - 18.00
Dr. Hosu Ioan
Urology
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Ultrasound
08.00 - 09.30
Dr. Nemes Liliana

10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
Ophthalmology
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Otorhinolaryngology
08.00 - 14.30
Dr. Duca Diana

15.30 - 17.30
Chief of works Dr. Neagos Adriana
Pneumology
09.30 - 11.00
Dr. Dunca Adriana

10.00 - 11.00
Dr. Moga Erika Andreea
Orthopedics - Traumatology
10.00 - 12.00
Dr. Solyom Arpad
Vascular Doppler
10.00 - 12.00
Dr. Demeter Timea
Gynecology
10.00 - 13.00
Dr. Ghizdavat Alexandru

16.00 - 18.20
Dr. Crisan Radu

18.30 - 21.00
Dr. Mircea Oana
Gastroenterology
12.00 - 14.45
Dr. Avram Anicuța-Ionela
Pediatrics
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Reumatology
14.00 - 16.00
Dr. Valcelean Luminita
Cardiology
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
General surgery
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

17.00 - 19.00
Dr. Serac Gabriel
Pediatric surgery
15.30 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru
Internal medicine
15.30 - 17.30
Dr. Costea Ioana
09.00 - 10.00
Ultrasound
09.00 - 10.40
Otorhinolaryngology
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Chief of works Dr. Neagos Adriana
Gynecology
09.15 - 12.15
Dr. Buda Amalia Gina

16.00 - 19.00
Dr. Buda Amalia Gina
Reumatology
09.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
Pneumology
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Neurology
13.00 - 15.00
Dr. Balaianu Mihaela
Cardiology
13.00 - 15.30
Dr. Scripa Ernestina
Pediatrics
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
Vascular Doppler
15.00 - 17.00
Dr. Russu Eliza
General surgery
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Cosmetic / plastic surgery
15.40 - 17.00
Dr. Dorobantu Dorin
Urology
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Gynecology
11.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina

15.30 - 17.45
Dr. Ghizdavat Alexandru

17.15 - 20.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Otorhinolaryngology
11.00 - 15.30
Dr. Duca Diana

16.00 - 18.00
Chief of works Dr. Neagos Adriana
Pneumology
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Vascular Doppler
12.00 - 14.00
Dr. Demeter Timea
Cardiology
13.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
Orthopedics - Traumatology
13.00 - 16.00
Dr. Trambitas Cristian
Gastroenterology
14.00 - 16.00
Dr. Ciorba Marius
Pediatrics
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria

15.00 - 17.00
Dr. Man Lidia
Endocrinology
14.00 - 17.00
Dr. Gliga Florina
General surgery
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
Urology
17.00 - 18.30
Dr. Catarig Cristian
Cosmetic / plastic surgery
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Nephrology
17.30 - 19.00
Dr. Gliga Mirela
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
15.00 - 16.00
Cosmetic / plastic surgery
15.40 - 17.00
Dr. Dorobantu Dorin
16.00 - 17.00
Cosmetic / plastic surgery
16.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Cosmetic / plastic surgeryProgramari telefonice
17.00 - 18.00
Cosmetic / plastic surgery
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
18.00 - 19.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
14.00 - 15.00
Pediatrics
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
Pediatrics
14.00 - 15.00
Dr. Voicu Sanda

14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Pediatrics
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria

15.00 - 17.00
Dr. Man Lidia
Pediatrics
14.00 - 16.00
Dr. Farcas Annamaria
Pediatrics
14.00 - 14.30
Dr. Farcas Annamaria
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Ultrasound
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
Ultrasound
08.00 - 09.30
Dr. Nemes Liliana
09.00 - 10.00
Ultrasound
09.00 - 10.40
10.00 - 11.00
Ultrasound
10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ultrasound
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea

14.00 - 14.40
Dr. Graur Catalina
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
09.00 - 10.00
Gynecology
09.45 - 13.30
Dr. Buda Amalia Gina
Gynecology
09.15 - 12.15
Dr. Buda Amalia Gina
10.00 - 11.00
Gynecology
10.00 - 15.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
Gynecology
10.00 - 13.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
11.00 - 12.00
Gynecology
11.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Gynecology
15.00 - 17.00
Dr. Muntean Mihai
Gynecology
15.00 - 19.15
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Gynecology
15.30 - 17.45
Dr. Ghizdavat Alexandru

17.15 - 20.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
16.00 - 17.00
Gynecology
16.00 - 18.20
Dr. Crisan Radu

18.30 - 21.00
Dr. Mircea Oana
Gynecology
16.00 - 19.00
Dr. Buda Amalia Gina
17.00 - 18.00
Gynecology
17.00 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
10.00 - 11.00
Orthopedics - Traumatology
10.00 - 12.00
Dr. Solyom Arpad
11.00 - 12.00
Orthopedics - Traumatology
11.00 - 11.30
Dr. Ivanescu Adrian
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Orthopedics - Traumatology
13.00 - 16.00
Dr. Trambitas Cristian
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
13.00 - 14.00
Cardiology
13.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
Cardiology
13.00 - 15.30
Dr. Scripa Ernestina
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Cardiology
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
Cardiology
15.00 - 17.30
Dr. Cadâr Erol Riad
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Ophthalmology
08.30 - 09.30
Dr. Popa Camelia
Ophthalmology
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
09.00 - 10.00

Tuesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
14.00 - 15.00
Allergology
14.00 - 16.00
Dr. Ureche Corina
15.00 - 16.00

Monday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Gastroenterology
08.00 - 12.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Gastroenterology
12.00 - 14.45
Dr. Avram Anicuța-Ionela
13.00 - 14.00
Gastroenterology
13.30 - 15.00
Dr. Avram Anicuța-Ionela
14.00 - 15.00
Gastroenterology
14.00 - 16.00
Dr. Ciorba Marius
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Gastroenterology
18.00 - 19.20
Dr. Szekely Eva
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Internal medicine
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

12.15 - 15.00
Dr. Costea Ioana
Internal medicineProgram zilnic - pe baza de programari
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Internal medicine
15.30 - 17.30
Dr. Costea Ioana
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
17.00 - 18.00
Neurosurgery
17.30 - 18.30
Dr. Gherman Bogdan
18.00 - 19.00

Monday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
10.00 - 11.00
Vascular Doppler
10.30 - 12.00
Dr. Demeter Timea
Vascular Doppler
10.00 - 12.00
Dr. Demeter Timea
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Vascular Doppler
12.00 - 14.00
Dr. Demeter Timea
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Vascular Doppler
15.00 - 17.00
Dr. Russu Eliza
16.00 - 17.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
12.00 - 13.00
Nutrition and dietetics
12.00 - 15.00
Dietetician Florina Daniela Ruta
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Otorhinolaryngology
08.00 - 14.30
Dr. Duca Diana
09.00 - 10.00
Otorhinolaryngology
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana
Otorhinolaryngology
09.00 - 13.30
Dr. Duca Diana
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Otorhinolaryngology
11.00 - 13.30
Dr. Duca Diana
Otorhinolaryngology
11.00 - 15.30
Dr. Duca Diana
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Otorhinolaryngology
14.00 - 16.00
Chief of works Dr. Neagos Adriana
Otorhinolaryngology
14.00 - 16.00
Chief of works Dr. Neagos Adriana
Otorhinolaryngology
14.00 - 16.00
Chief of works Dr. Neagos Adriana
15.00 - 16.00
Otorhinolaryngology
15.30 - 17.30
Chief of works Dr. Neagos Adriana
16.00 - 17.00
Otorhinolaryngology
16.00 - 18.00
Dr. Duca Diana
Otorhinolaryngology
16.00 - 18.00
Chief of works Dr. Neagos Adriana
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Otorhinolaryngology
18.00 - 19.45
Dr. Csiszer Iren
OtorhinolaryngologyPogramare telefonica
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
09.00 - 10.00
Pneumology
09.10 - 09.50
Dr. Moga Erika Andreea
Pneumology
09.30 - 11.00
Dr. Dunca Adriana

10.00 - 11.00
Dr. Moga Erika Andreea
10.00 - 11.00
Pneumology
10.50 - 11.50
Dr. Moga Erika Andreea
11.00 - 12.00
Pneumology
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Pneumology
11.20 - 12.00
Dr. Moga Erika Andreea
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
15.00 - 16.00
Urology
15.00 - 16.15
Dr. Muntoi Ioan Dorian
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Urology
17.00 - 18.30
Dr. Catarig Cristian
18.00 - 19.00
Urology
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Urology
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
19.00 - 20.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
General surgery
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
General surgeryProgramare telefonica
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
General surgery
14.00 - 16.00

15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

16.00 - 17.30
Dr. Bokor Endre
General surgeryProgramare telefonica
15.00 - 16.00
General surgery
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
General surgery
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
General surgery
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina

17.00 - 19.00
Dr. Serac Gabriel
General surgery
15.00 - 21.00
Dr. Ignat Emilia-Cristina
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
17.00 - 18.00
Dermatology
17.15 - 19.15
Dr. Maier Dalila Anamaria
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
13.00 - 14.00
Endocrinology
13.30 - 16.00
Prof. Univ. Dr. Pascanu Ionela
14.00 - 15.00
Endocrinology
14.00 - 17.00
Dr. Gliga Florina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Nephrology
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NephrologyPe baza de programari telefonice
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Nephrology
15.30 - 18.00
Dr. Hosu Ioan
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Nephrology
17.30 - 19.00
Dr. Gliga Mirela
18.00 - 19.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Tuesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
14.00 - 15.00
Psychiatry
14.15 - 18.45
Dr. Nistor Claudia Andreea
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
09.00 - 10.00
Reumatology
09.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
10.00 - 11.00
Reumatology
10.30 - 12.00
Dr. Valcelean Luminita
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Reumatology
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
14.00 - 15.00
Reumatology
14.00 - 16.00
Dr. Valcelean Luminita
15.00 - 16.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
12.00 - 13.00
Neurology
12.00 - 14.00
Dr. Tohanean Nicoleta
13.00 - 14.00
Neurology
13.00 - 15.00
Dr. Balaianu Mihaela
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Neurology
16.00 - 19.00
conf. univ. dr. Stoian Adina
17.00 - 18.00
Neurology
17.00 - 18.20
Dr. Tohanean Nicoleta
18.00 - 19.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
15.00 - 16.00
Pediatric surgery
15.30 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru
16.00 - 17.00
Show Buttons
Hide Buttons